Dbasz o czystość i atrakcyjny wygląd swojego samochodu? Niezwykle ważne jest też regularne czyszczenie klimatyzacji – to podstawa zdrowego powietrza wewnątrz pojazdu. Nie czekaj aż w instalacji pojawi się legionellia – niebezpieczna bakteria, powodująca poważne choroby dróg oddechowych – zadbaj o odgrzybianie klimatyzacji już teraz, inwestując w swoje zdrowie i dobre samopoczucie.

Czy ozonowanie samochodu jest najlepszym rozwiązaniem? Otóż okazuje się, że nie. Ozonator do samochodu to drogie urządzenie, które wcale nie zagwarantują nam trwałych i skutecznych efektów – na przykład usunięcia legionelli. O wiele lepszym rozwiązaniem jest biobójcza pianka Nanoclean AC8, który czyści i zabija wszystkie wirusy, bakterie, grzyby oraz inne szkodliwe drobnoustroje. Jej użycie jest o wiele łatwiejsze niż ozonowanie klimatyzacji. Może być stosowana w samochodach różnych marek, za każdym razem przynosząc zadowalające efekty.
Jak widać, dezynfekcja klimatyzacji wcale nie musi być skomplikowana. Wystarczy tylko postawić na sprawdzone rozwiązania!