Brzydki zapach z klimatyzacji? Poza dyskomfortem to znak, że w klimatyzacji zagnieździły się groźne bakterie, grzyby, drożdże, prątki, spory, a wśród nich szczególnie groźna legionella. Wywołuje ona ciężkie powikłania i trudną do wyleczenia odmianę zapalenia płuc.
Powiedź stop zagrożeniom. Zastosuj piankę biobójczą NANOCLEAN AC8. Zwykłe ozonowanie klimatyzacji nie jest wystarczające ponieważ ozon nie usuwa kurzu czy brudu. Pełne spektrum działania mają preparaty NANOCLEAN AC8 działające na wirusy, bakterie, grzyby, drożdże, prątki, spory. NANOCLEAN AC8 zapewnia Czyszczenie klimatyzacji, odgrzybianie klimatyzacji, dezynfekcję klimatyzacji, ale także odświeżają zapach i zabezpieczają przed powstawaniem nowych drobnoustrojów. Jak to zrobić?

W większości przypadków wystarczą niewielkie umiejętności manualne. W samochodzie demontujemy zużyty filtr kabinowy. Jeśli mamy taką możliwość, przedmuchajmy kanały wentylacyjne. Należy zlokalizować parownik klimatyzacji, w większości przypadków znajduje się w kanale tuż za filtrem powietrza. Do główki pianki NANOCLEAN AC8 mocujemy wąż z zestawu, którym wprowadzamy preparat do kanału parownika. Pozostawiamy na 15 minut, następnie montujemy nowy filtr kabinowy, kolejno włączamy nadmuch na najwyższe obroty i najniższą temperaturę, klimatyzacja powinna być wyłączona. Należy odczekać 5 minut. Gotowe! Wypróbuj – powiedz stop zakażeniom i alergenom!