Samodzielne odgrzybianie klimatyzacji Skoda Octavia II

Tradycyjne czyszczenie klimatyzacji nie jest skuteczne? Zwykłe ozonowanie klimatyzacji nie przynosi poprawy? To już kolejna dezynfekcja klimatyzacji, a przykry zapach nadal się utrzymuje?

Może nie użyłeś skutecznych preparatów? Może myślałeś, że zwykłe ozonowanie klimatyzacji wystarczy? W wilgotnym środowisku klimatyzacji żyje wiele groźnych dla zdrowia drobnoustrojów i tylko skuteczne preparaty o szerokim spektrum działania mogą je zwalczyć. Dobra wiadomość jest taka, że możesz zrobić to sam.

Pianka biobójcza NANOCLEAN AC8 – 5w1 to jedyny preparat o wielofazowym działaniu. Działa w sferach czyszczenia klimatyzacji, odgrzybiania klimatyzacji i dezynfekcja klimatyzacji. Zwalcza wirusy, bakterie, grzyby, drożdże i spory. Dodatkowo odświeża i zabezpiecza. Preparat jest dostępny w aerozolu z końcówką, którą skutecznie wprowadzisz preparat w przewód odpływu klimatyzacji. Potrzebujesz zdemontować osłonę pod schowkiem, wyciągnąć filtr, wprowadzić preparat, odczekać zalecany czas i włączyć klimatyzację. Wymienisz filtr, zakręcisz obudowę i żyjesz spokojniej, bo chronisz siebie i bliskich. Zrób to sam!