Znów śmierdzi z klimatyzacji, a Ty próbowałeś już wszystkiego? – Niemożliwe. Może ozonowałeś klimatyzację, ale już wiesz, że nie jest to skuteczne. Co więc zrobić?

Jedyne skuteczne rozwiązanie to preparat, który zadziała na wszystkie rodzaje drobnoustrojów. Środowisko klimatyzacji to raj dla szkodliwych dla zdrowia bakterii, wirusów i grzybów i innych drobnoustrojów jak prątki czy zarodniki bakterii czyli spory. Słyszałeś o legionelli? Oby nie. O tej wyjątkowo paskudnej baterii, dowiadują się przeważnie dzieci i osoby starsze, które trafiają coraz liczniej do szpitali z groźną odmianą zapalenia płuc. Oczywiście pochodzi ona z klimatyzacji. Czasem nawet pozornie zadbanej, ale nieskutecznie…

Nie czekaj! Dobra wiadomość jest taka, że sam możesz oczyścić klimatyzację z zagrożeń. Czyszczenie klimatyzacji – dezynfekcję klimatyzacji – odgrzybianie klimatyzacji przeprowadzisz w pół godziny! W większości przypadków, po demontażu filtra kabinowego wprowadzisz preparat NANOCLEAN AC8. Stosujesz się do instrukcji o czasie pozostawieniu preparatu i załączenia nadmuchu na odpowiednich ustawieniach. Gotowe – po przykrym zapachu, a Ty i rodzina jesteście bezpieczni!