Odgrzybianie klimatyzacji Alfa Romeo 159

Legionella to groźna bateria, która żyje w Twoim samochodzie. Wywołuje ciężką odmianę zapalenia płuc, jest szczególnym zagrożeniem dla dzieci i osób starszych.

Zwykłe ozonowanie klimatyzacji nie jest skuteczne. Pełne spektrum działania dają  preparaty NANOCLEAN AC8, które stosuje się je do czyszczenia klimatyzacji, odgrzybiania klimatyzacji i dezynfekcji klimatyzacji w samochodzie. Wystarczą niewielkie umiejętności manualne i skuteczny preparat NANOCLEAN AC8, który działa na wirusy, bakterie, grzyby, drożdże, prątki, spory. To jednoczesne czyszczenie klimatyzacji, odgrzybianie klimatyzacji i dezynfekcja klimatyzacji w jednym procesie. Piankę zastosujesz, wprowadzając ją do kanału w którym znajduje się parownik klimatyzacji. Pozbędziesz się wszystkich drobnoustrojów, wyczyścisz, odświeżysz, zdezynfekujesz i zabezpieczysz przed powstawaniem nowych jednostek chorobotwórczych.

Po wyciągnięciu filtra kabinowego, znajdującego się za schowkiem pasażera, jeśli masz taką możliwość to przedmuchaj kanały wentylacyjne. Sprawdź położenie parownika w Twoim samochodzie, wprowadź preparat do Kanału parownika i dozuj pianę NANOCLEAN AC8. Czyszczenie i odgrzybianie pianką biobójczą NANOCLEAN AC8 jest szybkie i skuteczne! Pozbądź się zagrożeń już dziś!